Masaj Salonundaki Keyif Pahalıya Patladı

İstanbul’da bir masaj salonunda yaşanan olayda, terapi esnasında soyunma odasındaki dolaba kilitlenen 40 bin lira çalındı. Mağdur olan Erdoğan C., şoke edici olayı polise bildirdi. Yapılan soruşturmada hırsızlık suçunun Oğuzhan E. tarafından işlendiği ortaya çıktı.

Erdoğan C., masaj yaptırmak için Şişli’deki bir salona gitti. Soyunma odasına girip eşyalarını ve 40 bin lirasını dolaba koyduktan sonra anahtarı da yanına aldı. Masajın ardından geri döndüğünde ise dehşet verici bir manzarayla karşılaştı: Parası yerinde yoktu.

Durumu salon sahibine bildiren Erdoğan C., soyunma odasında başka bir müşterinin de olduğunu öğrendi. Şüphelerini dile getiren Erdoğan C., soluğu karakolda aldı. Salon sahibi Ömer S.’nin de aralarında olduğu iki kişiyi şikayet etti.

Oğuzhan E., verdiği ifadesinde suçlamaları reddetti. Olay tarihinde İstanbul’da olmadığını ve masaj salonuna hiç gitmediğini savundu. Fakat polis, Oğuzhan E.’nin telefonunun HTS raporunu inceledi ve olay tarih ve saatinde masaj salonunda olduğunu teyit etti.

Şüphelinin beyanının gerçeği yansıtmadığı ve hırsızlık suçunu işlediği anlaşıldı. Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davada Oğuzhan E. hakkında “Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık” suçundan 10 yıla kadar hapis cezası istendi.

SİNYALDEN BULUNDU

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturmada Oğuzhan E’nin telefonuna ait HTS raporunda olay tarih ve saatinde masaj salonunda bulunduğu belirlendi. Şüphelinin beyanının suçtan kurtulmaya yönelik olduğunda itibar edilmediği ve hırsızlık suçunu işlediği kaydedildi. Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davada şüpheli Oğuzhan E. hakkında “Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık” suçundan 10 yıla kadar hapis istendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir