Kaan Taşaner: Biz de bu handikaplara yakalanabiliyoruz!

Kanal D’de 2010-2012 yılları arasında yayınlanan ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisiyle yıldızı parlayan Kaan Taşaner, geçtiğimiz gün Bebek’te objektiflere takıldı. Eczaneden çıkan oyuncu, “Biraz rahatsızlandık. Boğazımız gıcıklandı. Bir pastil aldım” dedi.

Setlerde yaşanan oyuncular arasındaki küslüklerden bahseden Taşaner, “Bunlar her sette çoğu zaman yaşanan şeyler. İşte profesyonellik burda devreye giriyor” şeklinde konuştu.

“HENÜZ BAŞIMA GELMEDİ”

45 yaşındaki ünlü isim, “Benim henüz başıma gelmedi. Ben herkesle iyi geçinirim. Bazen insanlar birbirini yeterince sempatik bulmayabilirler. Empati kurmayabilirler. Ben hiç yaşamadım ama” ifadelerini kullandı.

“HEM KATILIYORUM, HEM KATILMIYORUM”

Nejat İşler’in geçtiğimiz günlerde yaptığı, “Kültürümüzde o kadar çok hikaye var ki… Bırakalım bu Kore işlerini” cümlelerini de değerlendiren oyuncu, “Hem katılıyorum hem katılmıyorum” dedi ve şöyle devam etti:

Yabancı işler konusunda söyledikleri doğru. Biz çok fabrikasyon bir iş yapıyoruz. Dizilerin süreleri yıllardır konuştuğumuz ayrıntılar. Benim tanıdığım yazarlar zaman zaman bundan şikayet ediyorlar. Onlar da kendi özgün hikayelerini yazmak istiyorlar.

“ZAMANA İHTİYAÇ VAR”

“Biz bu koşturmacanın içinde galiba bunun için yeterince zaman bulamıyoruz. Üretim biraz lüks bir iş. Bunun için zamana ihtiyaç var. Vakit olmayınca bizlerde bu handikaplara yakalanabiliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir